...

Privatumo Politika

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytą informaciją:

  • informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Taip pat mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. 
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
  • kontaktinius duomenis tikslu susisiekti dėl Jūsų pateiktų užklausų: vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, bei elektroninio pašto adresą.

Slapukai

Mes naudojame Google Analytics šios interneto svetainės analizei. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant ir www.goadver.com

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  • interneto svetainei administruoti;
  • jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
  • susisiekti su Jumis dėl paslaugų tiekimo pasiūlymų pateikimo;
  • norėdami pateikti jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) edukaciniame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

Facebook – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

Google – https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Bing – https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Jūsų asmens duomenys nebus perduodami jokioms trečiosioms šalims, nesusijusioms su mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir veiklos užtikrinimu. Informaciją apie Jus galime atskleisti:

  • mūsų darbuotojams, tarpininkams ar tiekėjams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje ir pagal įstatymą.
  • Siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus MB Goadver).

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų.

Politikos pakeitimai

Mes be atskiro įspėjimo galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Duomenų politikos atnaujinimo datą matysite šio aprašo apačioje.

Teisė susipažinti su duomenimis ir jų koregavimas

Jūs turite teisę susipažinti su naudojamais savo asmens duomenimis. Į tokius prašymus mes atsakome teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Jūsų prašymo gavimo. Jūsų prašymu, tokie duomenys pateikiami raštu nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu per paskutinius vienerius metus. Pateikimas yra nemokamas vieną kartą per kalendorinius metus.

Jeigu, gavus prašymą, mums kilo įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento ar jo kopijos.

Nusiskundimai

Jei manote, kad Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos, prašome kreiptis į mus el. pašto adresu info@goadver.com. Gavus susisieksime su Jumis per pagrįstą laikotarpį ir informuosime apie skundo tyrimo eigą ir rezultatus.

Asmens duomenų saugojimo terminas

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi ne ilgiau kaip 3 (tris) metus nuo paskutinio Jūsų prisijungimo prie Internetinės svetainės ar pateiktos užklausos.

Kontaktinė informacija

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Privatumo politikos sąlygomis, prašome su mumis susisiekti, žemiau nurodytais rekvizitais:

MB Goadver

Budiniškių g. 5-29, Vilnius

Įmonės kodas: 305558745

El. p.: info@goadver.com

Paskutinis Privatumo politikos atnaujinimas buvo atliktas 2023.06.25.