...

Internetinės
svetainės kūrimas

Naudojame populiariausią turinio valdymo sistemą – WordPress ir skiriame išskirtinį dėmesį, kad jūsų svetainė būtų greita, saugi ir konvertuojanti kiekviename žingsnyje.

Internetinės svetainės kūrimas

Nesiūlome šabloniškų sprendimų

Sutelkiame dėmesį į internetinės svetainės dizainą ir jo elementus, darančius tiesioginę įtaką vartotojų elgsenai ir apsisprendimui rinktis jus. Įsiklausome į jūsų poreikius, dalinamės žiniomis ir bendradarbiaujame su jumis žingsnis po žingsnio tol, kol sukuriame į rezultatus orientuotą jūsų svajonių svetainę.

Ko galima tikėtis

  • Visapusiška pagalba išgryninant naujos internetinės svetainės viziją
  • Konsultacijos svetainės funkcionalumų klausimais
  • Pagalba įsigyjant svetainės talpinimo paslaugą bei domeną
  • Rekomendacijos pasirenkant mokėjimų sistemą ir kurjerių integracijas
  • Programavimo darbai ir techninių problemų sprendimas
  • Svetainės apsauga, SSL sertifikatas
  • Greičio optimizacija
  • Turinio sukėlimas
  • Apmokymas naudotis turinio valdymo sistema vaizdo įrašų formatu, jog patys lengvai galėtumėte koreguoti svetainės turinį
  • Ilgalaikė svetainės priežiūra

Kaina: nuo 700 eur + PVM

Darbo kartu procesas

Dirbdami su kiekvienu projektu, visuomet laikomės nuoseklių veiksmų – tai padeda išlaikyti organizuotumą, išgryninti internetinės svetainės viziją, aiškiai identifikuoti prioritetus bei leidžia modifikuoti kiekviena svetainės dalį atskirai.

Pasiruošimas

Kalbamės ir diskutuojame apie jūsų internetinės svetainės viziją ir kokius verslo tikslus norite pasiekti, aptariame svetainės dizaino poreikius, išsigryniname kiek ir kokių funkcionalumų reikės bei kokį turinį norite pateikti vartotojams. Šiame žingsnyje siekiame susidaryti labai aiškų vaizdą, ko jums reikia, jog galėtume tiksliai susiformuoti užduotį bei įvertinti projekto kainą.

01

02

Kūryba ir programavimas

Pradedame kūrybinį procesą kiekvienam svetainės puslapiui, diegiame numatytus funkcionalumus bei reikalingus įskiepius, programuojame ir sukeliame internetinės svetainės turinį – navigaciją, tekstus, nuotraukas, produktus/paslaugas ir kt. Viso proceso metu, informuojame klientą apie atliekamus veiksmus, siunčiame patikrai bei patvirtinimui ir taip užtikriname, jog galutinis rezultatas pateisins jūsų lūkesčius.

Projekto užbaigimas

Testuojame, ar viskas veikia taip kaip ir buvo numatyta. Su klientu organizuojame galutinę internetinės svetainės peržiūrą, kurios metu koreguojame paskutines detales. Atlikus visas korekcijas – aktyvuojame jūsų svetainę.

03

Kodėl svarbu turėti profesionalią internetinę svetainę?

81% žmonių prieš priimdami sprendimą pirkti internete, ieško verslo ar paslaugos Google paieškoje. Neturėdami internetinės svetainės – neturite jokių galimybių užimti šios rinkos dalies.

Jūsų svetainė gali būti prieinama 24/7/365 – ji veikia kaip jūsų „visuomet dirbantis“ verslo partneris ir darbo, ir nedarbo valandomis.

XXI amžiaus vartotojas yra skeptikas; net 56% žmonių nepasitiki verslu, kuris neturi internetinės svetainės. Kokybiškas tinklalapis akimirksniu padidina jūsų patikimumą.

Internetinė svetainė gali būti jūsų numeris vienas įrankis atskleisti prekės ženklo unikalumą ir išsiskirti iš konkurentų.

Atlikti projektai

Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com
Pervaža
www.pervaza.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Interogym
www.interogym.lt
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Tender Ones
www.tenderones.lt
Room47
www.room47.lt
Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com

Kitos paslaugos

SEO

Siekiame jūsų svetainės organiško matomumo pirmame Google paieškos sistemos puslapyje pagal dažniausiai naudojamas vartotojų užklausas

Google Reklama

Padedame pasiekti jūsų verslo tikslinę auditoriją be jokio įkyrumo ir tik tuomet, kai pats vartotojas įrašo užklausą į Google paieškos langelį

Turinio kūrimas

Ruošiame socialinių tinklų komunikacijos strategijas, padedančias efektyviai pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį ir sukurti reprezentatyvų įvaizdį

Facebook Reklama

Liedžiame ir prižiūrime mokamas reklamas, pradedančias efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją, padidinti pardavimus ir generuoti potencialių klientų užklausas

Grafinis dizainas

Padedame sukurti išskirtinį, lengvai įsimenamą ir unikalų įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje

Svetainių kūrimas

Kuriame išskirtinio dizaino, į rezultatus orientuotas ir konvertuojančias internetines svetaines, naudojant WordPress turinio valdymo sistemą