...

Socialinių tinklų administravimas

Perėmę jūsų verslo turinio kūrimą socialiniuose tinkluose į savo rankas, ne tik išlaikysime komunikacijos nuoseklumą, bet į jūsų paskyras įnešime naujų idėjų ir didinsime vartotojų įsitraukimą.

Užmegzkite ryšį su savo tiksline auditorija

Šiais laikais socialiniai tinklai užima svarbią dalį žmonių kasdienybėje. Yra įrodyta, jog laikotarpis, kurį praleidžiame socialinių tinklų platformose kaip Instagram ar Facebook, siekia net iki 4 valandų per dieną. Tai vieta, kur žmonės dalinasi informacija, bendrauja su draugais, skaito edukacinio pobūdžio įrašus ar ieško reikiamų paslaugų/prekių. Verslams, norintiems būti matomais, siekiantiems efektyviai bendrauti su savo esamais klientais bei norintiems pritraukti naujų potencialių pirkėjų – komunikacija socialiniuose tinkluose yra vienas iš būtinų šiuolaikinio marketingo bei reklamos kanalų.

Ko galima tikėtis

  • Socialinių tinklų paskyrų auditas
  • Konkurentų analizė
  • Unikalūs komunikacijos pasiūlymai ir turinio idėjos
  • Mėnesio turinio planas bei estetiškas vizualinis tinklelis
  • Paruošiami ir įkeliami įrašai ir/arba „story” serijos
  • Esant poreikiui – administruojamos žinutės ir komentarai
  • Reguliari komunikacija ir visapusiška pagalba bendradarbiavimo metu

Kaina: nuo 400 eur/mėn. + PVM

Darbo kartu procesas

Socialinių paskyrų auditas ir strategija

Socialinių tinklų administravimas prasideda nuo išsamios esamų socialinių tinklų paskyrų analizės, kurios metu įvertiname naudojamą komunikacijos strategiją, identifikuojame tikslinę auditoriją ir jos lūkesčius bei išanalizuojame pagrindinius rinkos konkurentus. Išsiaiškinus jūsų verslo stiprybes ir trūkumus, sukuriame efektyvią komunikacijos strategiją, pritraukiančią tikslinės auditorijos dėmesį.

01

02

Kūryba

Sukūrus komunikacijos strategiją, pradedame kūrybinį procesą: kuriame mėnesio turinio temų planą, deliojame estetiškai atrodantį vizualinį turinio tinklelį. Viso kūrybinio proceso metu reguliariai komunikuojame su jumis apie atliekamus veiksmus, siunčiame tarpinius darbų rezultatus, siekdami užtikrinti, jog galutinis rezultatas atitiks jūsų verslo viziją, vertybes ir lūkesčius.

Rezultatų analizė

Analizuojame komunikacijos efektyvumą, pakitusį sekėjų įsitraukimą į kuriamą turinį ir atitinkamai adaptuojame komunikacijos strategiją ir ieškome naujų idėjų, siekiant geriausių rezultatų.

03

Kodėl šiuolaikiniam verslui yra svarbu būti socialiniuose tinkluose?

Kiekviena galimybė padidinti savo prekės ženklo matomumą yra neįkainojama. Socialiniai tinklai yra dar vienas iš būdų paskleisti jūsų verslo žinutę platesnei auditorijai. Komunikacija leidžia pasiekti ir įtraukti naujus potencialius klientus bei supažindinti juos su jūsų produktais ar paslaugomis.

Šiuolaikinis vartotojas turi labai mažai kantrybės, todėl tampa itin svarbu nuolat palaikyti ryšį su savo klientais ir būti nuolat pasiekiamu, leisti vartotojams palikti atsiliepimus ar užduoti klausimus apie jūsų produktus/paslaugas. Būkite socialiniuose tinkluose, kad potencialūs klientai galėtų su jumis susisiekti ir gauti autentiškus atsakymus.

Kiekvieną kartą, kai pasidalindami vertingu, naudingu ir aktualiu turiniu socialiniuose tinkluose įtraukiate klientus – tai yra galimybė užmegzti su jais artimesnį ryšį ir sukurti pasitikėjimą jūsų prekės ženklu. Bendraudami ir įsitraukdami į pokalbius su savo tiksline auditorija, po truputį konvertuosite juos į savo produktų ar paslaugų pirkėjus.

Kitos paslaugos

SEO

Siekiame jūsų svetainės organiško matomumo pirmame Google paieškos sistemos puslapyje pagal dažniausiai naudojamas vartotojų užklausas

Google Reklama

Padedame pasiekti jūsų verslo tikslinę auditoriją be jokio įkyrumo ir tik tuomet, kai pats vartotojas įrašo užklausą į Google paieškos langelį

Turinio kūrimas

Ruošiame socialinių tinklų komunikacijos strategijas, padedančias efektyviai pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį ir sukurti reprezentatyvų įvaizdį

Facebook Reklama

Liedžiame ir prižiūrime mokamas reklamas, pradedančias efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją, padidinti pardavimus ir generuoti potencialių klientų užklausas

Grafinis dizainas

Padedame sukurti išskirtinį, lengvai įsimenamą ir unikalų įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje

Svetainių kūrimas

Kuriame išskirtinio dizaino, į rezultatus orientuotas ir konvertuojančias internetines svetaines, naudojant WordPress turinio valdymo sistemą