...

SEO
Paslaugos

Mūsų tikslas yra jūsų internetinės svetainės organiškas matomumas pirmame Google paieškos sistemos puslapyje pagal dažniausiai naudojamas vartotojų užklausas.

Didiname organišką lankytojų srautą

SEO paslaugos gali atrodyti kaip neapčiuopiamas produktas, gyvenantis paslaptingoje interneto paieškos reitingavimo algoritmų erdvėje. Tačiau kiekvieną dieną vien tik Google platformoje yra atliekama net 3,5 milijardo paieškų. Žimoma, konkurencija šuolaikinėjė rinkoje yra milžiniška, todėl itin svarbu yra būti matomiems. Matomumas įsigyjamas įgyvendinus ir pritaikius tvirtą ir tikslinę SEO strategiją, kurios dėka jūsų svetainė įgys aukštą reitingą ir padidins organišką lankytojų srautą, turintį didelį konversijų potencialą. SEO privalumas – vieną kartą investavus į optimizaciją, nebereikės kas kart išleisti didelės sumos pinigų, norint sulaukti organinio vartotojų srauto.

Ko galima tikėtis

 • Iškėlimas į TOP 10 paieškos sistemų pozicijas
 • Konsultacija poreikiams ir tikslams išsiaiškinti
 • Išsamus auditas apie esamą internetinės svetainės būklę
 • Vidinio ir išorinio SEO strategijos planavimas
 • Raktažodžių paieška vertinant užklausas ir konkurenciją
 • Konkurentų analizė
 • Teksto/turinio parengimas
 • Turinio optimizacija
 • Išorinė optimizacija (nuorodų rinkimas)
 • Nuolatinė SEO priežiūra
 • Google Search Console, Google Analytics susiejimas

Kaina: nuo 250 eur + PVM

Darbo kartu procesas

Projekto auditas ir strategija

Mūsų darbo procesas prasideda nuo Jūsų projekto audito ir individualios SEO strategijos sukūrimo. Audito metu išanalizuojame kaip veikia jūsų svetainė, kas yra jūsų konkurentai, kokios yra jūsų verslo krypties paieškos tendencijos bei kokie raktažodžiai tinka jūsų veiklai. Tuomet SEO ekspertas remiantis audito išvadomis sukuria tokią strategiją, kuria vadovaudamiesi pasiektume efektyviausią rezultatą.

01

02

Darbų atlikimas

Remiantis iš anksto sudaryta strategija atliekami svarbiausi, daugiausiai naudos atnešantys darbai. Ištaisomos klaidos, sutvarkomas techninis bei vidinis SEO, kad svetainė atitiktų paieškos variklių standartus.

Projekto priežiūra

Atlikus vidinio SEO darbus negalima atsipalaiduoti. Nuolatinė priežiūra bei rezultatų analizavimas yra labai rekomenduotinas. Neretai į atliktus optimizavimo veiksmus reaguoja konkurentai, todėl svarbu juos stebėti ir atsiradus poreikiui paruošti atsakomuosius veiksmus, pastatysiančius konkurentus mums už nugaros.

03

04

Projekto augimas

Remiantis patirtimi ir veikiančia darbų praktika tiek vidinis, tiek išorinis SEO turi būti atliekami kompleksiškai, todėl nėra ko laukti. Jeigu norite maksimalaus rezultato ir galimybės leidžia, labai svarbu didinti domeno autoritetą pasitelkiant atgalinių nuorodų įgijimą autoritetinguose, susijusios tematikos šaltiniuose.

SEO Paslaugos:

SEO auditas – Audito metu galime identifikuoti visas technines svetainės klaidas, atrasti jūsų verslui aktualius raktažodžius ir sužinoti kokioje Google paieškos vietoje yra jūsų svetainė. Visi šie aspektai yra labai svarbūs tolimesnių SEO strateginių veiksmų planavimui.

Vidinis SEO – Šio proceso metu užtikrinama, jog visas jūsų svetainės turinys (tekstai, nuotraukos, vaizdo ar garso įrašai bei kiti elementai) yra tikslingai optimizuoti pagal naujausias praktikas.

Techninis SEO – Tai procesas, užtikrinantis, jog svetainė atitiktų šiuolaikinių paieškos sistemų techninius reikalavimus ir kad joje naršant ir indeksuojant nekiltų jokių nesklandumų.

Išorinis SEO – Tai visi SEO veiksmai, taikomi už jūsų svetainės ribų, siekiant pagerinti paieškos sistemos ir vartotojų suvokimą apie svetainės populiarumą, patikimumą ir autoritetą.

Kitos paslaugos

SEO

Siekiame jūsų svetainės organiško matomumo pirmame Google paieškos sistemos puslapyje pagal dažniausiai naudojamas vartotojų užklausas

Google Reklama

Padedame pasiekti jūsų verslo tikslinę auditoriją be jokio įkyrumo ir tik tuomet, kai pats vartotojas įrašo užklausą į Google paieškos langelį

Turinio kūrimas

Ruošiame socialinių tinklų komunikacijos strategijas, padedančias efektyviai pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį ir sukurti reprezentatyvų įvaizdį

Facebook Reklama

Liedžiame ir prižiūrime mokamas reklamas, pradedančias efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją, padidinti pardavimus ir generuoti potencialių klientų užklausas

Grafinis dizainas

Padedame sukurti išskirtinį, lengvai įsimenamą ir unikalų įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje

Svetainių kūrimas

Kuriame išskirtinio dizaino, į rezultatus orientuotas ir konvertuojančias internetines svetaines, naudojant WordPress turinio valdymo sistemą