...

Grafinis
dizainas

Padedame vizualiai išreikšti ne tik jūsų įmonės viziją bei pagrindines vertybes, bet ir siekiame atrasti jūsų verslo išskirtinumus bei efektyviai pritraukti potencialių klientų dėmesį.

Grafinis dizainas

Sukursime unikalų jūsų prekinio ženklo veidą

Įsiklausę į jūsų poreikius bei lūkesčius – sukursime unikalų ir profesionalų jūsų verslo įvaizdį internete. Jūsų verslo vizualinio identiteto sprendimai taps profesionalia vizualine komunikacija, leis išlaikyti vientisumą visuose kanaluose ir tuo pačiu bus pritaikyti pagal naujausias tendencijas bei šiuolaikinio vartotojo įpročius. Jūsų įvaizdis internete yra daugiau nei tik estetika – tai komunikacijos tarp jūsų verslo ir auditorijos forma. Naudodami grafinio dizaino sprendimus kiekviename rinkodaros kanalo etape – informuosite, įtrauksite ir galiausiai įtikinsite potencialius klientus pirkti ar imtis norimų veiksmų.

Ko galima tikėtis

  • Kliento poreikių, lūkesčių ir vizijos išsiaiškinimas
  • Konkurencinės aplinkos analizė
  • Konsultacijos ir patarimai, paremti geriausiomis UI/UX praktikomis
  • Dizaino sprendimų pagrindimas, remiantis ilgamete marketingo patirtimi
  • Dizaino koncepto sukūrimas Figma dizaino programoje
  • Dizaino revizijos ir korekcijos
  • Galutinio dizaino perdavimas
  • Visapusiška pagalba viso proceso metu

Kaina: nuo 300 eur + PVM

Grafinio dizaino paslaugos:

Logotipo kūrimas

Sukursime jūsų verslo vertybes atitinkantį ir lengvai įsimenamą logotipą, kuris atskleistų jūsų verslo istoriją ir individualumą.

01

02

Brandbook kūrimas

Sukursime unikalų, specialiai jūsų veiklai pritaikytą prekės ženklo stiliaus gidą, kuriuo remiantis galėsite kurti vientisą, lengvai atpažįstamą identitetą skaitmeninėje erdvėje.

Svetainės dizainas

Remiantis geriausiomis UI/UX praktikomis sukursime išskirtinio ir unikalaus dizaino internetinę svetainę, atitinkančią jūsų verslo veiklos pobūdį.

03

04

Reklaminiai baneriai

Pagal jūsų įmonės turimą brandbook’ą, sukursime parduodančius reklaminius banerius ir vizualiai perteiksime jūsų norimą perduoti žinutę.

Kokia yra grafinio dizaino svarba versle?

Vizualiniai grafinio dizaino elementai padeda lengviau išsiskirti iš konkurencinės aplinkos, turi didesnę galią pritraukiant potencialių klientų dėmesį ir skatina pardavimus.

Tinkamai parinkti grafinio dizaino elementai padeda sukurti profesionalų verslo įvaizdį rinkoje, didina pirkėjų pasitikėjimą prekiniu ženklu.

Profesionaliai sukurti grafinio dizaino elementai leidžia lengviau perteikti norimą žinutę tikslinei auditorijai ir efektyviai ją pateikti vartotojams vizualiniu būdu.

Nuosekliai naudojamas verslo įvaizdis skirtinguose kanaluose, yra lengviau įsimenamas jūsų tikslinės auditorijos ir sukuria prekės ženklo atpažįstamumą.

Atlikti projektai

Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com
Pervaža
www.pervaza.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Interogym
www.interogym.lt
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Tender Ones
www.tenderones.lt
Room47
www.room47.lt
Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com

Kitos paslaugos

SEO

Siekiame jūsų svetainės organiško matomumo pirmame Google paieškos sistemos puslapyje pagal dažniausiai naudojamas vartotojų užklausas

Google Reklama

Padedame pasiekti jūsų verslo tikslinę auditoriją be jokio įkyrumo ir tik tuomet, kai pats vartotojas įrašo užklausą į Google paieškos langelį

Turinio kūrimas

Ruošiame socialinių tinklų komunikacijos strategijas, padedančias efektyviai pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį ir sukurti reprezentatyvų įvaizdį

Facebook Reklama

Liedžiame ir prižiūrime mokamas reklamas, pradedančias efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją, padidinti pardavimus ir generuoti potencialių klientų užklausas

Grafinis dizainas

Padedame sukurti išskirtinį, lengvai įsimenamą ir unikalų įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje

Svetainių kūrimas

Kuriame išskirtinio dizaino, į rezultatus orientuotas ir konvertuojančias internetines svetaines, naudojant WordPress turinio valdymo sistemą