...

Audrey Had a Secret

Justė Arlauskaitė (Jazzu) – gerai žinoma Lietuvos dainininkė sukūrė unikalius, rankų darbo drabužius, aksesuarus, žvakes, hamakus ir kitus produktus. Visi kūriniai turėjo pasiekti tikslinę auditoriją, todėl krepėsi į mus norėdama sukurti išskirtinę ir klientės kūrybiškumą atspindinčią elektroninę parduotuvę.

Iššūkiai

Projekto tikslas buvo sukurti kūrybišką, net šiek tiek mistinį svetainės dizainą, išlaikant aukščiausio lygio vartotojo patirtį bei užtikrinant spartų svetainės krovimo greitį. Pagrindinis iššūkis, kuris privertė kaip reikiant “pasukti galvas” buvo  klientės kūrybiškos idėjos, kurias reikėjo techniškai įgyvendinti ir pateikti vartotojams suprantamu būdu.

Sprendimai

Mūsų komanda sukūrė išsamią svetainės kūrimo strategiją, kuri apėmė šiuos dalykus:

Analizė

Atlikome panašios srities verslų analizę, kurios metu nustatėme į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ir aptarėme klientės lūkesčius bei viziją. Paruošėme kelis pradinio dizaino konceptus, kad Justė galėtų išsirinkti labiausiai jos viziją atitinkančius vizualinius sprendimus.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų, kūrybišką ir profesionalų dizainą pagal geriausias UI/UX praktikas, optimizuotą mobiliesiems įrenginiams. Dizaine buvo atvaizduota patogi navigacija, aiškūs raginimo veikti mygtukai ir aukštos kokybės vaizdo medžiaga. Naudojome kokybiškas iliustracijas, kad vizualiai patraukliai pristatytume produktus.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai redaguoti svetainės turinį, administruoti užsakymus, sąskaitas faktūras ir kitus būtinus el. Parduotuvės funkcionalumus. Integravome kurjerių ir apmokėjimo sistemas, sukonfiguravome email marketingo įrankius bei užtikrinome, kad svetainė veiktų greitai ir būtų saugi.

Integracijos

Atlikta integracija su kurjerių sistema patogiam produktų siuntimui, suteikiant vartotojams platų siuntimo galimybių pasirinkimą. Taip pat buvo integruotos el. Bankininkystės ir atsiskaitymo kortele apmokėjimo sistemos. Pasirūpinome email marketingo integracija ir B1 apskaitos programos integracija bei sujungimu per API.

SEO

Atliktas vidinis ir techninis svetainės optimizavimas paieškos varikliams, kurių dėka svetainė sulaukia organiško klientų srauto bei yra lengvai randama Google paieškoje.

Testavimas

Atlikome išsamų svetainės testavimą, siekdami užtikrinti, kad naudojimas būtų sklandus ir patogus, visi funkcionalumai veiktų tinkamai bei svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms. Ištestavome svetainę skirtinguose įrenginiuose ir naršyklėse, kad įsitikintume, jog ji reaguoja tinkamai ir atitinka šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Rezultatai

Justės el. parduotuvės sukūrimas davė labai gerų rezultatų

01

Pardavimai

Jau pirmomis dienomis sulaukėme pardavimų.

02

Dizainas

Unikalus ir išskirtinis svetainės dizainas sulaukė daug pagyrimų ir teigiamų atsiliepimų.

03

Patogumas

Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, navigacija patogi ir lengvai suprantama vartotojams, todėl nesulaukėme jokių nusiskundimų.

Išvada

Naujo projekto svetainės dizainas ir funkcionalumas sulaukė teigiamų Justės ir jos tikslinės auditorijos atsiliepimų. Projektas buvo paleistas sėkmingai, visos funkcijos veikia sklandžiai ir jau pirmomis dienomis sulaukė pardavimų. Džiaugiamės prisidėję prie Audrey Had A Secret projekto ir paleidę dar vieną naują verslą kupiną meilės ir atsidavimo.

Panašūs projektai

Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com
Room47
www.room47.lt
Tender Ones
www.tenderones.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Interogym
www.interogym.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Pervaža
www.pervaza.lt
Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com