...

Room47

Išskirtinė, itin prabangi laisvalaikio erdvė Panevėžyje, skirta privačioms gimtadienio šventėms, mergvakariams, bernvakariams, mėgstamų sporto varžybų stebėjimui ar netikėtam draugų susibūrimui. Šios erdvės savininkai norėjo pristatyti miesto gyventojams bei svečiams savo patalpas internete ir pritraukti potencialius klientus, ieškančius laisvalaikio erdvės savo renginiams.

Iššūkiai

Pagrindinis internetinės svetainės tikslas buvo vizualiai perteikti potencialiems klientams šios laisvalaikio erdvės atmosferą, išskirti privalumus, patogumus bei priežastis, kodėl verta savo renginiams rinktis šią erdvę. Taip pat buvo svarbu pritaikyti dizainą visiems įrenginiams bei sukurti patogią ir vartotojų įpročius atitinkančią svetainę.

Sprendimai

Mūsų komanda sukūrė išsamią svetainės kūrimo strategiją, kuri apėmė šiuos dalykus:

Analizė

Pradėjome nuo išsamios diskusijos su klientais, kad suprastume jų viziją ir reikalavimus svetainei. Atlikome konkurentų ir panašios tematikos internetinių svetainių analizę, siekdami išsiaiškinti rinkos poreikius.

Dizainas

Su kliente detaliai aptarėme reikalavimus ir vizualiam svetainės įgyvendinimui idėjų sėmėmes tiek iš klientės, tiek iš mūsų komandos atrinktų pavyzdžių internete ir sukūrėme gana išskirtinį ir privalumus pabrėžiantį bei akį traukiantį dizainą.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kad klientė galėtų lengvai redaguoti ir esant poreikiui papildyti turinį. Kurdami svetainę integravome nuotraukų galeriją, kontaktų formą, žemėlapį bei kitus elementus ir viską pritaikėme skirtingiems mobiliesiems įrenginiams.

Testavimas

Atlikome išsamų svetainės testavimą, siekdami užtikrinti, kad naudojimas būtų sklandus ir patogus, visi funkcionalumai veiktų tinkamai bei svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms. Ištestavome svetainę skirtinguose įrenginiuose ir naršyklėse, kad įsitikintume, jog ji reaguoja tinkamai ir atitinka šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Instrukcijos

Sukurtos ir klientei pateiktos svetainės ir turinio valdymo instrukcijos vaizdo įrašų formatu, kad klientė bet kada galėtų peržiūrėti ir atlikti reikiamus pakeitimus.

Rezultatai

Room47 projektas atnešė puikių rezultatų

01

Dizainas

Dizainas atitinka šiuolaikines tendencijas bei vartotojų įpročius. Sulaukėme puikių atsiliepimų apie svetainės dizainą tiek iš klientės, tiek iš pirmųjų lankytojų.

02

Pardavimai

Svetainėje puikiai pavyko perteikti laisvalaikio erdvės atmosferą ir privalumus, tad jau pirmomis dienomis šis projektas sulaukė pirmųjų užklausų bei rezervacijų.

03

Patogumas

Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, navigacija patogi ir lengvai suprantama vartotojams, todėl nesulaukėme jokių nusiskundimų.

Išvada

Klientė liko labai patenkinta galutiniu projekto rezultatu. Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų, lankytojai buvo patenkinti aiškia svetainės navigacija bei patraukliu dizainu, o svarbiausia, kad projektas pradėjo generuoti užklausas bei pirmąsias patalpų rezervacijas.

Panašūs projektai

Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com
Room47
www.room47.lt
Tender Ones
www.tenderones.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Interogym
www.interogym.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Pervaža
www.pervaza.lt
Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com