...

Tender Ones

Vestuvių planuotoja Greta į mus kreipėsi norėdama sukurti savo teikiamų paslaugų reprezentacinę internetinę svetainę skirtą žmonėms, kurie nori savo svarbiausią gyvenimo dieną praleisti mažoje artimųjų grupėje arba dviese Alpių kalnuose, Italijos pilyje, Graikijos salose, prie Islandijos ledynų arba Atlanto vandenyno Portugalijoje.

Iššūkiai

Projekto tikslas buvo sukurti estetišką, akiai patrauklią svetainę, kurioje informacija apie vestuvių planavimo bei fotografijos paslaugas būtų lengvai randama ir pateikta suprantamai. Pagrindiniai iššūkiai buvo išlaikant estetiką, sukurti tinkamai funkcionuojančią svetainę su fotografų kategorijomis, vidiniais puslapiais, kontaktų formomis bei išlaikyti lengvą svetainės turinio redagavimą, nes klientės poreikis buvo nuolatos pildyti informaciją savarankiškai.

Sprendimai

Mūsų komanda sukūrė išsamią svetainės kūrimo strategiją, kuri apėmė šiuos dalykus:

Dizainas

Svetainė sukurta pagal klientės pateiktą dizainą. Viskas pritaikyta skirtingiems mobiliesiems įrenginiams ir sutikrinta iki smulkmenų, kad neliktų jokių neatitikimų.

Instrukcijos

Sukurtos ir klientei pateiktos išsamios svetainės ir turinio valdymo instrukcijos vaizdo įrašų formatu, kad klientė bet kada galėtų peržiūrėti ir atlikti reikiamus pakeitimus.

Programavimas

svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kad klientė galėtų lengvai redaguoti ir pildyti svetainės turinį. Sudėtingesniems funkcionalumams naudojome “JetEngine” įskiepį, kurio dėka Greta nesudėtingai gali pridėti papildomus fotografijos paslaugų tiekėjus bei kategorijas į savo svetainę. Taip pat užtikrinome, kad svetainė būtų saugi ir veiktų greitai.

Testavimas

Atlikome išsamų svetainės testavimą, siekdami užtikrinti, kad naudojimas būtų sklandus ir patogus, visi funkcionalumai veiktų tinkamai bei svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms. Ištestavome svetainę skirtinguose įrenginiuose ir naršyklėse, kad įsitikintume, jog ji reaguoja tinkamai ir atitinka šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Rezultatai

Gretos projektą pavyko įgyvendinti puikiai.

01

Turinio valdymas

Klientė pasinaudodama mūsų sukurtomis instrukcijomis, nesunkiai perprato turinio valdymo ypatumus ir savarankiškai galėjo atnaujinti informaciją svetainėje.

02

Dizainas

Klientė liko labai patenkinta tiksliu dizaino išpildymu, estetiška bei patrauklia svetainės išvaizda.

03

Patogumas

Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, navigacija patogi ir lengvai suprantama vartotojams, todėl nesulaukėme jokių nusiskundimų.

Išvada

Sukurta svetainė patenkino visus Gretos lūkesčius. Detaliai išpildytas pateiktas dizainas, svetainė yra patraukli ir estetiška. Įgyvendinti visi reikalingi funkcionalumai, kurių dėka vartotojai lengvai randa ieškomą informaciją, o klientė nesudėtingai gali papildyti bei redaguoti svetianės turinį. Projektas netrukus sulaukė teigiamų atsiliepimų bei pirmųjų užklausų.

Panašūs projektai

Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com
Room47
www.room47.lt
Tender Ones
www.tenderones.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Interogym
www.interogym.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Pervaža
www.pervaza.lt
Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com