...

Kodėl rinktis SEO?

Geriausias rezultatas​

SEO paslauga suteikią geriausią rezultatą siekiant geresnio klientų pasiekiamumo srauto. Pasitelkus SEO užtikrinsite, kad nuolatos gausite organinį srautą ir tam reiks išleisti mažiau pinigų.

Strategija​

Paruošime jums aiškia strategiją, atrinksime tinkamiausius raktažodžius jūsų svetainei. Iškelsime į TOP 10 paieškos rezultatuose

Išsamios ataskaitos

Pasitelkdami įrankius paruošime visų darbų ataskaitas, kad galėtumėte stebėti rezultatą realiu metu.

SEO iškels jus į geresnius paieškų rezultatus

SEO privalumas, kad gerai suoptimizuota svetainė visada gali tikėtis vartotojų srauto. Mes įvertinsime jūsų konkurentus, sukursime strategija ir pasirūpinsime, kad jūsų svetainė atsirastų pirmuose paieškos puslapiuose. SEO privalumas, kad įnvestavus į optimizacija vėliau nebereikia išleisti didelės sumos pinigų, kad gauti vartotojų srauto. Naudojant PPC reklamą, t.y. Google Ads ar Facebook Ads gausite momentinį srautą bet išleisite daug daugiau pinigų. PPC tinkama naudoti tik tam tikrais atvejais. Jeigu jau nusprendėte, kad jums reikalinga SEO optimizacija nedelskite ir užsakykite paslaugas jau dabar.

Kas yra SEO?

SEO (Search Engines Optimization) – Tai procesas, kuris padeda padidinti svetainės pasiekiamumą naudojant paieškos sistemas, tokias, kaip „Google“, „Bing“ ir t.t. Gerai suoptimizuotos svetainės iškyla jose aukščiau taip padidindamos apsilankymų srautus.

Kaip SEO veikia?

Tokios paieškos sistemos , kaip „Google“ naudoja dirbtinį intelektą arba kitaip tariant „robotukus“. Jų paskirtis patikrinti kiekvieną svetainę ir surinkus informaciją ją indeksuoti. Tai galima įsivaizduoti, kaip milžinišką biblioteką, kuri saugo informacija apie kiekvieną indeksuotą svetainę. Įvedus raktažodžius į paieškos sistemą ji suranda svetaines labiausiai atitinkančias  užklausą. Geriau suoptimizuotos svetainės atsiranda aukščiau už panašaus pobūdžio svetaines.

Įsivaizduokitę, kad „robotukas“ yra bibliotekininkas, jis perskaito kiekvieną svetainės tinklapį ir žino kur kokia informacija galima surasti. Tokiu principu, paprašius informacijos, paieškos sistemos ją gali pateikti puslapių tikslumu.

SEO sėkmė gali būti vertinama pagal taip kaip vartotojai elgiasi apsilankę  svetainėje ar puslapį. Taip paieškos „robotukai“ gali įvertinti, ar svetainė gali suteikti vartotojui tai ko jis ieško.

Pagrindiniai faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį optimizuojant svetainę:

  • Strategija
  • Nuorodos
  • Raktažodžių ištyrimas
  • Svetainės dizainas
  • Socialinių tinklų integracija
  • Atsiliepimų vertinimas

Vidinis ir išorinis SEO

Vidinis SEO – turinio kūrimas kuris pakelia svetainės reitingavimą paieškos sistemose. Turinys turi būti aukštos kokybės, lengvai skaitomas ir pateikiantis atsakymus kurių ieško vartotojas. Jame turi būti gausu raktažodžių ir jis turi atitikti kitus optimizavimo faktorius.

Išorinis SEO – nuorodų gavimas iš išorinių svetainių. Šioje vietoje reikia sukurtį ryšį su kitomis svetainėmis, kad jos pasidalintų turiniu ir nuoroda į jūsų svetainę. Tokias nuorodas suranda paieškų sistemų „robotukai“ ir jūsų svetainę vertina, kaip aukštesnės kokybės ir paieškoje išreitinguoja aukščiau.

„Juodasis“ ir „baltasis“ SEO

„Juodasis“ SEO – svetainės kurios siekia greitų rezultatų ir dažnai tie rezultatai būna pasiekti klastingais būdais, tokiais kaip perdėtas raktažodžių rašymas ar nupirktos nuorodos iš nelabai patikimų svetainių. Tokie būdai gali suveikti trumpalaikėje perspektyvoje, bet galiausiai paieškos sistemos tokias svetaines nubaudžia ir reitinguoja jas žemai.

„Baltasis“ SEO – priešingybė juodajam SEO. Iš esmės tai svetainės kūrimas pagal paieškos sistemų standartus. Ne visi jie yra žinomi ir aiškūs, nes tokios kompanijos, kaip „Google“ neatskleidžia visų faktorių pagal kuriuos tikrina svetaines, nes kitu atveju SEO specialistai galėtų tuo pasinaudoti . Svarbiausia yra kurti aktualų ir gerą turinį, išlaikytį jį tokį, kad vartotojui būtų patogu skaityti.

Pagrindai

Turinys

„Google“ visada stengiasi vartotojui pateikti geriausią turinį pagal vartotojo užklausą. Jeigu ieškosite lengvai paruošiamo obuolių pyrago recepto, „Google“ įdės visas pastangas, kad surastų jums labiausiai tinkantį obuolių pyrago receptą, kuris būtų lengvai paruošiamas.

„Google“ nepateiks jums tiesiog lengvai paruošiamo obuolių pyrago recepto, ji pateiks jums receptą, kuris jos nuomone labiausiai atitinką jūsų lūkesčius. „Google“ stengiasi sukurti vartotojui itin gerą patirtį.

Taigi pats svarbiausias dalykas yra užtikrinti gerą turinį. Atrodo paprasta, tačiau gero turinio kūrimas reikalauja daug pastangų ir laiko.

Kokybė

Kokybiškas turinys neturėtų būti tik krūva teksto, nes žmonėms sunku ilgai išlaikyti dėmesį. Todėl kuriamame turinyje turėtų būti paveikslėlių, infografikų, antraščių ir t.t.

Turinys neturėtų būti tik raktažodžių kratinys. Jis turėtų atsakyti į vartotojui kilusius klausimus. Tokį turinį paieškos sistemos indeksuoja aukščiau.

Jeigu vartotojas užėjęs į svetainę labai greitai sugrįžta atgal, „Google“ tai mato, kaip prastą turinį ir kitą kartą svetainę indeksuos žemiau.

Kurti kokybišką turinį galima ir lengvesniu būdu. Daug turinio jau yra sukurta, todėl galima jį patobulinti, kad jis atrodytų dar patrauklesnis.

Tikslas

„Google“ bando suprasti vartotojo tikslą, kai raktažodžiai yra įvedami į paieškos laukelį.

  • Ar vartotojas nori kažką sužinoti?
  • Ar jie bando kažką nusipirkti?
  • Ar jie tiesiog naršo?

Turinio kūrėjas taip pat turi suprasti vartotojo tikslus. Negalima kurti turinio apie obuolių pyragą, o pagrindiniu raktažodžiu naudoti apelsiną, nes tai nebus tai ko ieško vartotojas ir „Google“ tai supras.

Atnaujinimas

„Google“ patinka svetainės, kurios kuria naują turinį arba seną papildo naujausia informacija.

Taip pat reiktų visada tikrinti turinį ar nėra sugedusių nuorodų arba neveikiančių paveikslėlių, nes tokie dalykai padaro turinį nekokybišku.

4 Neil'o Patel'io patarimai, kokybiškam turiniui

  1. Suprasti vartotojo poreikius: Reikia suprasti ko vartotojas ieško ir pateikti jam atsakymus
  2. Susikurti vartotojo portretą: Reikia suprasti, koks yra jūsų vartotojas, kas jam patinka, kas ne, kodėl jis apsilanko. 
  3. Skaldyti tekstą: Tekstas neturėtų būti monotoniškas. Jis turi būti patrauklus skaityti.
  4. Turinys turi būti veiksmingas: Nėra nieko blogiau, kaip perskaityti turinį ir negauti visko, ko reikia kažkam pasiekti. Jūsų turinys turėtų būti išsamus, tačiau jis taip pat turi atsakyti į klausimą „Kas dabar?“ Ar skaitytojas turės viską, ko reikia, kai baigs skaityti jūsų straipsnį?