...

Fitnsweet

Oficialus GymQueen prekės ženklo produktų distributorius Baltijos šalyse nuo 2016 metų. Klientė kreipėsi į mus su poreikiu atnaujinti 2016 m. pačios sukurtą elektroninę parduotuvę. Svetainės dizainas buvo šiek tiek pasenęs, nebuvo pilnai pritaikytas mobiliesiems įrenginiams ir neatitinkantis geriausių UI/UX praktikų.

Iššūkiai

Projekto tikslas buvo sukurti modernų, patogų bei vartotojo elgseną atitinkantį dizainą. Taip pat labai svarbu buvo išlaikyti patogią navigaciją, kad vartotojai lengvai rastų produktus bei informaciją. Vienas iš svarbiausių tikslų buvo e-parduotuvės pardavimų didinimas, kuriam įgyvendinti klientė turėjo nemažai idėjų, tačiau tai reikalavo sudėtingesnių sprendimų – nuolaidų sistemų bei pardavimus skatinančių funkcionalumų.

Sprendimai

Mūsų komanda sukūrė išsamią svetainės kūrimo strategiją, kuri apėmė šiuos dalykus:

Analizė

Atlikome konkurentų analizę, kurios metu nustatėme į ką svarbiausia atkreipti dėmesį: kokios nuolaidų sistemos geriausiai veikia, kokie papildomi funkcionalumai skatina pirkimus bei didina krepšelio sumą.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, optimizuotą mobiliesiems įrenginiams. Naujame dizaine buvo sukurta patogi navigacija, aiškūs raginimo veikti mygtukai ir aukštos kokybės vaizdo medžiaga. Viso proceso metu bendradarbiavome su kliente, teikėme rekomendacijas bei atsižvelgėme poreikius.

Programavimas

Svetainę atnaujinome naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri leidžia lengvai redaguoti svetainės turinį, administruoti užsakymus, sąskaitas faktūras ir kitas būtinas el. parduotuvės funkcijas. Įdiegėme papildomus nuolaidų sistemų funkcionalumus, kad klientė turėtų galimybę siūlyti įdomesnius bei efektyvesnius pasiūlymus savo klientams.

Integracijos

Atlikta integracija su kurjerių sistema patogiam produktų siuntimui, suteikiant vartotojams platesnį siuntimo galimybių pasirinkimą. Taip pat papildomai buvo integruota atsiskaitymo kortele apmokėjimo sistema (Stripe).

SEO

Atliktas vidinis ir techninis svetainės optimizavimas paieškos varikliams, kurių dėka svetainė sulaukia didesnio organiško klientų srauto bei yra lengvai randama Google paieškoje.

Testavimas

Atlikome išsamų svetainės testavimą, siekdami užtikrinti, kad naudojimas būtų sklandus ir patogus, visi funkcionalumai veiktų tinkamai bei svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms. Ištestavome svetainę skirtinguose įrenginiuose ir naršyklėse, kad įsitikintume, jog ji reaguoja tinkamai ir atitinka šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Rezultatai

Fitnsweet el. parduotuvės atnaujinimas davė puikių rezultatų:

01

Pardavimai

Naujas svetainės dizainas ir funkcionalumai padidino pardavimų pajamas.

02

Funkcionalumai

Įdiegtos nuolaidų sistemos leido klientei į savo verslą integruoti įdomesnius bei efektyvesnius pasiūlymus savo svetainės lankytojams.

03

Patogumas

Patogi ir lengvai suprantama svetainės navigacija bei produktų įsigijimo procesas, el. parduotuvė pritaikyta skirtingiems mobiliesiems įrenginiams, todėl neprarandamas nei vienas potencialus klientas.

Išvada

Naujas svetainės dizainas ir funkcionalumas sulaukė teigiamų klientės ir jos tikslinės auditorijos atsiliepimų. Po sėkmingo svetainės atnaujinimo viskas veikia sklandžiai ir jau pirmosiomis dienomis sulaukė padidėjusių pardavimų. Klientė džiaugiasi nauju dizainu bei efektyvesniu el. parduotuvės funkcionalumu.

Panašūs projektai

Audrey Had a Secret
www.audreyhadasecret.com
Room47
www.room47.lt
Tender Ones
www.tenderones.lt
Fitnsweet
www.fitnsweet.eu
Spa Sakartvele
www.spasakartvele.lt
Interogym
www.interogym.lt
Just One Like Me
www.justonelike.me
Pervaža
www.pervaza.lt
Vilp Solutions
www.vilpsolutions.com